השירותים שלנו

פרסום במדיה הדיגיטלית (אינסטגרם/ פייסבוק)

קמפיינים ממומנים מעבירים את המסר בצורה מדויקת לקהל היעד הרלוונטי והספציפי של העסק היום קיימים הכלים שיעברו לנו למצוא בצורה מדויקת את קהל היעד לפי מיקום, תחומי עניין, מילות מפתח וכו׳.

פירסום באמצעות תוכן, תוכן עינייני וחיובי יגרום לגולשים להתעניין בעסק ולפתח אמון ויחס חיובי כלפי המותג/ מוצר/ עסק. ידוע שהקלף הכי חזק בימינו הוא הויזואליות וזה מה שניצור עבור העסק שלכם. תכנים  כמו: סירטוני אופי, תמונות ערוכות ומעוצבות ויצירת אינטרקציה קבועה עם הקהל

דפי נחיתה נועדו כדי למקד את המבקר למסר ספציפי ולהניעו להמשך פעולה ויצירת לידים חמים.

אופטימזציה זהו תהליך שנועד לשפר את חווית הגולש בפלטפורמות השונות, (אתר אינטרנט |  עמודי הסושיאל). בתהליך זה תחשפו ללקויים שונים שפוגעים בקידום הדיגיטלי שלכם, ויחד אינו תמצאו את כל הפתרונות.

הסוג הראשון של התוצאות בגוגל הוא התוצאות האורגניות שהן למעשה התוצאות "הטבעיות" בהן גוגל מסדר את האתרים לפי הרלוונטיות שלהם, אנחנו יכולים להשפיע על תוצאות החיפוש בגוגל ע״י   seo שמטרתו לקדם את האתר שיגיע לתוצאות הראשונות ברשת החיפוש.

מיתוג מלא של העסק שלכם- לוגו, כרטיסי ביקור, גרפיקה וכדומה

ייעוץ וליווי פעילויות מדיה והקמת קמפיינים, החל מהשלבים הראשונים של בניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי ועד ניתוח הפעילות בסיומה- הפקת לקחים ומסקנות לייעול השגת היעדים והתוצאות.

קידום ממומן (סושיאל)

Content marketing

(יצירת תוכן)

דפי נחיתה

Optimizing

(בקרה ושיפור)

קידום אתרים אורגני (seo)

עיצוב ומיתוג

ייעוץ ובניית אסטרטגיה